Spořič Plynu GCE GS40A ARGON/CO2

Neohodnoceno
Značka: GCE

Použití pouze v kombinaci s redukčním ventilem a plovákovým průtokoměrem

Dostupnost týden (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Kód: F21310005
1 657 Kč
Spořič Plynu GCE GS40A ARGON/CO2
Neohodnoceno
Značka: GCE
Kompletní servis
Kompletní servis
Servis všeho autogenu
Výměnný způsob
Výměnný způsob
Starý za repasovaný

Popis produktu:
Spořiče plynu pro použití při svařování v ochranné atmosféře metodami MIG/MAG a TIG. Spořiče plynu umožňují pevné nastavení požadovaného průtoku a zároveň spoří v závislosti na délce svaru od cca 10% do 50% ochranného plynu (argon, CO2, směs argon/CO2).

Spořiče plynu jsou vysoce odolné výrobky s dlouhou životností. Naše společnost provádí měření spotřeby přímo na pracovišti u zákazníka. Jeho součástí je vyhodnocení současného stavu, měření a porovnání spotřeby ochranných plynů, kalkulace úspor a návrh řešení. Všechny tyto služby zajišťujeme pro zákazníky zdarma.

Spořiče plynu lze umístit za lahvové redukční ventily nebo za odběrná místa rozvodů technických plynů. Kombinací spořiče plynu a redukčního ventilu je výrobek Ecosaver. Návratnost investice lze ve většině případů kalkulovat v řádech týdnů v závislosti na ceně ochranného plynu a pracovních časech. Tento výrobek lze s úspěchem využít nejen při ručním, ale i robotickém svařování. Dobré výsledky dosahujeme i na robotizovaných linkách v automobilovém průmyslu. Ideální produkt pro zlepšování v rámci firemních programů KAIZEN. Naše spořiče plynu chrání životní prostředí.

Porovnání průtoku plynu

Sporicgraf

Doplňkové parametry

Kategorie: Redukční ventily CO2
Záruka: 2 roky
typ plynu: Argon, CO2, Helium, Mison
Připojení na vstupu: G 1/4"
Připojení na výstupu: G 1/4"